Влада Японії розробляє ініціативу «Go To Travel», в межах якої відшкодовуватиме частину щоденних витрат японським туристам. Так країна хоче частково пожвавити туристичний сектор, постраждалий унаслідок пандемії коронавірусу.

Йдеться про щоденну компенсацію в розмірі 20 тисяч японських єн (близько 5 тисяч гривень). Ініціатива «Go To Travel» може запрацювати вже в липні, передає The Guardian.

Щоправда, ініціатива, схоже, не стосуватиметься закордонних відвідувачів. Як уточнило Державне агентство з питань туризму Японії, вона спрямована на «стимулювання внутрішнього туризму в межах Японії після пандемії COVID-19 і відшкодування лише частини витрат на пересування всередині країни».

Загалом для впровадження «Go To Travel» буде виділено 1,35 трильйона японських єн, пише The Guardian.

Видання також зазначає, що кількість закордонних відвідувачів в Японії за квітень впала на понад 99%. Через пандемію коронавірусу і введений в Японії режим надзвичайного стану туди приїхали менше 3000 іноземців.

Крім того, Японія обмежила в’їзд для громадян понад 100 країн — зокрема Китаю, на який припадала левова частка туризму країни.

Нагадаємо, що за оцінками Всесвітньої організації туризму, яка є структурною одиницею ООН, кількість міжнародних туристів у світі за підсумками 2020 року може скоротитися на 58-78% проти аналогічного показника попереднього року.

Станом на ранок 27 травня у світі 5 млн 685 тисячі 886 підтверджених випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 2 млн 430 тисячі 752 людини вже одужали та 352 227 померли від ускладнень. Досі лікуються 2 млн 902 тисячі 907 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: