У суботу, 3 листопада, у Єгипті під час виконання тренувального польоту розбився винищувач МиГ-29М/М2, поставлений Росією в рамках комерційного контракту у 2018 році. Про це повідомляє російське видання «Коммерсант» з посиланням на джерела. За попередньою інформацією, єгипетський пілот встиг катапультуватися, його життю нічого не загрожує.

За даними джерела «Коммерсанта» в авіаційній промисловості, причиною інциденту могли стати або технічна несправність, зокрема, відмова комплексної системи управління, або неправильні дії пілота.

Розслідування аварії вестиме спеціальна комісією ВПС Єгипту. Російська сторона, к свою чергу, готова вислати до Каїра своїх фахівців, зазначив співрозмовник видання.

Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) підтвердила факт аварії, повідомляє російське агентство «Интерфакс». «Найближчим часом наші технічні фахівці вирушать до Єгипту для допомоги в розслідуванні події», — повідомили в ОАК.

Зазначимо, що контракт Росії та Єгипту на постачання винищувачів МиГ-29М/М2 є одним з найбільших авіаційних контрактів останніх 5 років для російського Міноборони. За даними ЗМІ, Росія продала Єгипту 46 літаків на суму близько 2,5 мільярдів доларів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile