Світ / Близький Схід

У Єгипті вирує піщана буря (ФОТО)

Egypt Today
Світ/Близький Схід/У Єгипті вирує піщана буря (ФОТО)
Зберегти
Вигляд
lead
У значній частині Єгипту вирує піщана буря. Влада рекомендує жителям залишатися вдома. Синоптики попереджали про нестабільну погоду ще минулого тижня, пік бурі припав на середу, 16 січня.

На півночі країни сильні вітри й низька температура повітря. У водах обох морів — Середземному та Червоному — призупинили морське сполучення. Небо столиці Каїра через велику кількість піску в повітрі змінило колір на помаранчевий.

Жінка захищає обличчя хусткою під час піщаної бурі в Каїрі, Єгипет, 16 січня 2019 року   

EPA-EFE/MOHAMED HOSSAM

Вуличний торговець штовхає свій візок, опираючись сильному вітру під час піщаної бурі в Каїрі, Єгипет, 16 січня 2019 року   

EPA-EFE/MOHAMED HOSSAM

Місцями паралізоване транспортне сполучення, на дорогах утворились затори, а декілька парків та зоопарків зачинили двері для відвідувачів.

Зокрема, зоопарк Гізи у Каїрі зачинений, а його керівництво наголосило, що вони вживають усіх заходів для збереження життя та безпеки тварин під час шторму, там постійно чергують ветеринари.

Температура коливається у різних регіонах країни від 15°C у столиці, до мінімуму 1°C на півдні, що є рекордними показниками для деяких міст.

За прогнозами метеорологів, дощі очікують вже ближче до ночі у середу, 16 січня.

Жінки із захисними масками для обличчя під час піщаної бурі в Каїрі, Єгипет, 16 січня 2019 року   

EPA-EFE/MOHAMED HOSSAM

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Ураганна вечірка» в умовах надзвичайного стану: як у США чекали на буревій «Флоренс» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Більше про:
# Єгипет
# погода
Пов`язані новини