Світ

У Єгипті заявили про вбивство 40 терористів після нападу на автобус з туристами

BBC
Світ/У Єгипті заявили про вбивство 40 терористів після нападу на автобус з туристами
Зберегти
Вигляд
Міністерство внутрішніх справ Єгипту повідомило, що поліцейські ліквідували 40 бойовиків у їхніх сховищах під час рейдів з безпеки. Операцію проти бойовиків провели після нападу на туристичних автобус у Єгипті 28 грудня, унаслідок якого загинули 4 людини, повідомляє BBC з посиланням на МВС Єгипту.

«У результаті рейдів в суботу вранці в Гізі і на Північному Синаї були вбиті 40 терористів», — йдеться в повідомленні МВС.

Правоохоронці зазначили, що бойовики планували серію нападів на туристичні об'єкти, церкви та військовослужбовців.

Поліцейські ліквідували 30 бойовиків під час двох рейдів у Гізі, решту — 10 бойовиків убили в Ель-Аріш, столиці провінції Північний Синай.

«Група терористів планувала здійснити серію агресивних атак на державні установи, зокрема, економічні, а також туристичні ... і християнські релігійні місця», — додали у МВС Єгипту.

Під час рейдів поліція конфіскувала «матеріали для виготовлення бомб, боєприпаси і велику кількість зброї».

Рейди стали відповіддю на атаку на туристичний автобус у Гізі.

Наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за вибух, унаслідок якого загинули три в'єтнамських туриста і єгипетський гід.

Згідно з офіційними повідомлення влади, 9 з поранених туристів є громадянами В'єтнаму, ще один чоловік — єгиптянин, він водій автобусу, у якому стався вибух.

Пов`язані новини