У Єгипті за звинуваченням в маніпуляціях на фондовій біржі затримали двох синів колишнього президента країни Хосні Мубарака.

У Єгипті за звинуваченням в маніпуляціях на фондовій біржі затримали двох синів колишнього президента країни Хосні Мубарака.

Про це повідомляє ВВС.

Справу проти Алаа та Гамаля Мубарак порушили ще в 2012 році — за рік після того, як їхній батько пішов у відставку. Тоді брати сплатили заставу та не відбували покарання.

Суд розгляне звинувачення проти них 20 жовтня. Самі ж брати відкидають інформацію про будь-які маніпуляції на ринку.

У Єгипті суд також постановив затримати у цій справі трьох інших фігурантів.

Алаа та Гамаль звинувачуються в розкраданні щонайменше 494 мільйонів єгипетських фунтів (близько 28 мільйонів доларів). Справа пов’язана з фондовим ринком та національним банком Єгипту.

ВВС додає, що тоді як Алаа був бізнесменом та тримався подалі від політики, Гамаль є колишнім банкіром, якому пророкували замінити батька на посаді президента.

Нагадаємо, що апеляційний суд Єгипту виправдав екс-президента країни Хосні Мубарака, якого звинувачували у причетності до вбивства демонстрантів під час протестів у 2011 році.

Мубарака спочатку засудили до довічного ув'язнення у 2012 році за участь у змові з метою вбивства сотень демонстрантів під час протестів у 2011 році, які поклали край його 30-річному правлінню.

Проте Апеляційний суд виніс рішення про повторний розгляд справи.

У березні 2017 року Мубарак був звільнений з в'язниці після майже шестирічного ув'язнення.

Поділитись: