Життя

У Єревані арештували одного з нападників на відділок поліції

Життя/У Єревані арештували одного з нападників на відділок поліції
Зберегти
Вигляд

Суд Єревана заарештував члена збройного угруповання «Сасна црер», яке захопило полк патрульно-постової служби в столиці Вірменії. Павла Манукяна помістили під варту на 2 місяці, повідомляє «Радіо Азатутюн».

Заарештований був доставлений до суду на каталці з медичного центру «Еребуні». Зараз Манукяна перевели в лікарню для засуджених.

В суді Манукян заявив, що провину не визнає. Його адвокат, Інесса Петросян, назвала рішення суду незаконним.

Нагадаємо, Манукяна поранили 27 липня під час перестрілки з поліцією. Пізніше він здався правоохоронцям разом із своїм сином Арамом. Ще двоє нападників — Рубен Григорян і Геворк Мелконян — здалися сьогодні, 31 липня.

17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Предпарламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

23 липня з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників.

У ніч на 29 липня під захопленим відділком поліції спалахнули сутички демонстрантів із поліцією. Було затримано більше 100 осіб, ще близько 100 отримали поранення.

Свідок розгону акції протесту Арменак Мінасянц розповів в ефірі Громадського, що силовики кидали світлошумові гранати прямо в будинках.

Пов`язані новини