Вірменська поліція стягнула сили до відділення поліції в Єревані, де озброєні прихильники ув’язненого опозиційного лідера від 17 липня утримують у заручниках кількох співробітників поліції.

Кількість поліцейських збільшили після того, як 18 липня сотні прихильників опозиції зібралися на площі Свободи у центрі Єревана і планували йти до захопленого відділку, але були зупинені поліцією, повідомляє вірменська служба «Радіо Свобода».

Також повідомляється, що на 19 липня пройшла без штурму. Поліція продовжувала зосереджуватись на вулиці, що веде до захопленої будівлі.

Поліцейські в масках і бронежилетах цілу ніч простояли в шерензі перед нечисленною групою демонстрантів, які зібралися в районі захоплення будівлі.

Нагадаємо, вранці 17 липгя група озброєних осіб захопила будівлю управління поліції і внутрішніх військ в районі Еребуні на околиці Єревана.

Пізніше із захопленої будівлі поліції в Єревані спецназ звільнив двох заручників.  Під час захоплення загинув один поліцейський, двоє отримали поранення.

Як розповів в ефірі Громадського голова Ради аналітичного центру з питань глобалізації Степан Грігорян, управління поліції і внутрішніх військ на околиці Єревана захопили близько 20 нападників.

Поділитись: