Життя

У Єревані нападники на відділок поліції взяли у заручники медиків

Життя/У Єревані нападники на відділок поліції взяли у заручники медиків
Зберегти
Вигляд

У Єревані члени озброєної групи, які захопили територію відділку поліції, взяли в заручники лікарів, що прибули на допомогу пораненим у стрілянині.

Про це розповів начальник управління з інформації і зв’язків з громадськістю поліції Вірменії Ашот Агаронян, передає вірменське бюро «Радіо Свободи».

В заручники взяли, зокрема, двох лікарів фельдшера та медсестру.

«Цієї ночі повідомлялося, що на території захопленого полку ППС є ще 2 поранених. Правоохоронці закликали надати їм допомогу, однак отримали відмову. Із закликом перевезення поранених в медустанови виступили і родичі. Правоохоронці забезпечили всі необхідні умови», – сказав Агаронян.

Він додав, що правоохоронці ведуть переговори для звільнення медиків

«Пізніше члени озброєної групи, що захопила територію полку ППС, зажадали надати їм медичну допомогу, сказавши, що становище поранених важке, а після прибуття бригади медиків взяли їх в заручники. Правоохоронці вживають заходи зі звільнення заручників шляхом переговорів», – розповів Агаронян.

Міністерство охорони здоров'я Вірменії виступило із заявою, в якій підкреслило, що все медичне співтовариство Вірменії вимагає негайного звільнення медиків.

Перестрілка на території захопленого полку патрульної поліції сталася у ніч на вівторок. В результаті були поранені кілька членів озброєної групи і поліцейських.

17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Предпарламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

Влада відкинула вимоги нападників і заявляє про ведення переговорів із озброєними людьми з вимогою, щоб вони здалися.

Раніше повідомлялося, що у Єревані до захопленого відділку поліції стягнуті додаткові сили та спеціальну бронетехніку.

Як розповів в ефірі Громадського голова Ради аналітичного центру з питань глобалізації Степан Грігорян, управління поліції і внутрішніх військ на околиці Єревана захопили близько 20 нападників.

Раніше з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників.

Крім того, раніше двоє нападників на відділок поліції здалися.

Пов`язані новини