Життя

У Єревані снайпер убив поліцейського біля захопленого відділку поліції

Життя/У Єревані снайпер убив поліцейського біля захопленого відділку поліції
Зберегти
Вигляд

З території захопленого озброєним угрупуванням поліцейського відділку в Єревані відкрита снайперська стрільба, в результаті чого загинув поліцейський. Про це повідомив прес-секретар поліції Вірменії Ашот Агарунян, передає «Интерфакс».

«30-річний Юра Тепаносян був убитий пострілом снайпера з території, що знаходиться під контролем збройного угруповання. Автомобіль знаходився на відстані близько 400 метрів від будівлі поліцейського полку», — сказав Агарунян.

Поліція Єревану висунула ультиматум нападникам на поліцейський відділок скласти зброю до 17:00. Однак станом на 18:30 штурм не почався.

17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Предпарламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

Влада відкинула вимоги нападників і заявляє про ведення переговорів із озброєними людьми з вимогою, щоб вони здалися.

Раніше повідомлялося, що у Єревані до захопленого відділку поліції стягнуті додаткові сили та спеціальну бронетехніку.

Як розповів в ефірі Громадського голова Ради аналітичного центру з питань глобалізації Степан Грігорян, управління поліції і внутрішніх військ на околиці Єревана захопили близько 20 нападників.

Раніше з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників. Крім того, раніше двоє нападників на відділок поліції здалися.

Разом з тим, 27 липня нападники на відділок поліції взяли у заручники медиків.

Пов`язані новини