Життя

У Єревані учасник акції протесту намагався підпалити себе

Життя/У Єревані учасник акції протесту намагався підпалити себе
Зберегти
Вигляд

У Єревані учасник акції протесту на проспекті Баграмяна облив себе бензином і підпалив.

Це сталося увечері 30 липня, повідомляє «Новости-Аремения».

Літній чоловік вилив на себе, імовірно, бензин і спробував запалити його, проте присутні поруч люди завадили йому, загасивши вогонь.

В той же час, «Кавказький вузол» повідомляє, що вогонь загасили поліцейські.

За інформацією Panarmenian, потерпілий відмовився сідати в поліцейську машину і самостійно залишив місце проведення мітингу. Після цього демонстранти посадили його в таксі і відвезли в лікарню.

Нагадаємо, 17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Предпарламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

23 липня з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників. Крім того, двоє нападників на відділок поліції здалися.

Разом з тим, 27 липня нападники на відділок поліції взяли у заручники медиків.

У ніч на 29 липня під захопленим відділком поліції спалахнули нові сутички демонстрантів із поліцією. Було затримано більше 100 осіб, ще близько 100 отримали поранення.

Свідок розгону акції протесту Арменак Мінасянц розповів в ефірі Громадського, що силовики кидали світлошумові гранати прямо в будинках.

Пов`язані новини