У Єревані двоє нападників на будівлю поліції вийшли з території полку ППС і здались владі.

Про це повідомив прес-секретар поліції Вірменії Ашот Агаронян, передає «Радіо Азутутюн».

Згідно з повідомленням поліції, здалися члени озброєної групи – Рубен Григорян і Геворк Мелконян. Відео їх допиту оприлюднила поліція.

За їх твердженням, вони не знали, куди йдуть. Він розповідають, що весь цей час хотіли покинути територію, проте боялися це зробити. Згідно з їх свідченнями, вони залишалися на території полку ППС під загрозою смерті. За їх словами, є ще троє членів групи, які хотіли б покинути територію, але не змогли приєднатися до них.

У поліції також повідомили, що вранці 31 липня з території полку патрульно-постової служби поліції з пораненням до лікарні був доставлений член збройної групи Седрак Назарян, якому було надано медичну допомогу.

Раніше повідомлялось, що навколо захопленої будівлі, чутні гучні вибухи та автоматні пострілі.

Нагадаємо, 17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Предпарламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

23 липня з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників. Крім того, двоє нападників на відділок поліції здалися.

Разом з тим, 27 липня нападники на відділок поліції взяли у заручники медиків. 31 липня у МОЗ Вірменії повідомили, що всі лікарі, які перебували в заручниках у захопленій озброєною групою будівлі полку патрульно-постової служби поліції в Єревані, вже звільнені.

У ніч на 29 липня під захопленим відділком поліції спалахнули нові сутички демонстрантів із поліцією. Було затримано більше 100 осіб, ще близько 100 отримали поранення.

Свідок розгону акції протесту Арменак Мінасянц розповів в ефірі Громадського, що силовики кидали світлошумові гранати прямо в будинках.

Поділитись: