Двоє членів збройного угруповання, яке захопило відділок поліції в Єревані, здалися владі, повідомив прес-секретар поліції Вірменії Ашот Агаронян.

«Правоохоронним органам здалися члени збройного угруповання Гагік Єгіазарян і Арам Акопян. Відбулася також перестрілка, в результаті чого поранено одного поліцейського, а також член угруповання Павло Манукян (фактичний керівник угруповання) і його син Арам», – написав Агаронян у Facebook.

Разом з тим, за його словами, всі поранені госпіталізовані, ведуться переговори для завершення процесу здачі збройної групи.

Крім того, близько 30 осіб затримано поліцією на території поблизу захопленого відділку поліції.

Поліцейські також зірвали плакати із закликами відставки президента Вірменії Сержа Саргсяна.

17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Предпарламент» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

Влада відкинула вимоги нападників і заявляє про ведення переговорів із озброєними людьми з вимогою, щоб вони здалися.

Раніше повідомлялося, що у Єревані до захопленого відділку поліції стягнуті додаткові сили та спеціальну бронетехніку.

Як розповів в ефірі Громадського голова Ради аналітичного центру з питань глобалізації Степан Грігорян, управління поліції і внутрішніх військ на околиці Єревана захопили близько 20 нападників.

Раніше з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile