Єврокомісар Йоханнес Ган проанонсував, що розглядається питання надання Україні 50 мільйонів євро, які, зокрема, мають піти на гуманітарні і інфраструктурні проекти

Єврокомісар Йоханнес Ган проанонсував, що розглядається питання надання Україні 50 мільйонів євро, які, зокрема, мають піти на гуманітарні і інфраструктурні проекти.

Про це повідомила перша заступниця голови Верховної Ради, представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Ірина Геращенко

«Важливо, що цю спільну поіздку на Донбас представники уряду використали для міні-консультацій щодо підтримки конкретних проектів з боку ЄС…А Єврокомісар Ган звернув особливу увагу на відповідальність парламенту за адаптацію законодавства до європейського, в контексті ратифікаціі Угоди про асоціацію», — написала вона у Facebook.

Нагадаємо, 1-2 червня в Україні з візитом перебуває комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан.

Раніше Геращенко повідомляла, що в рамках візиту єврокомісар Йоханнес Ган разом з послом ЄС в Україні Хью Мінгареллі і іншими своіми колегами відвідали Широкино.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: