УКРАЇНА

У Європарламенті пропонують скасувати роумінг для України

12 вересня, 2017 11:13
УКРАЇНА/У Європарламенті пропонують скасувати роумінг для України
Зберегти
Вигляд
У Європейському парламенті запропонували скасувати плату за роумінг у мобільному зв’язку між Європейським союзом і Україною, Молдовою та Грузією.

У Європейському парламенті запропонували скасувати плату за роумінг у мобільному зв’язку між Європейським союзом і Україною, Молдовою та Грузією.

Про це ідеться у проекті доповіді до рекомендацій Європарламенту іншим європейським інституціям щодо програми «Східне партнерство», передає «Радіо Свобода».

Європарламент пропонує для цих трьох країн-учасниць програми подати привабливу модель «Східного партнерства-плюс», що передбачала б також запровадження односторонніх тарифних преференцій чи створення широкополосних каналів зв’язку високої потужності.

Така модель «плюс» може бути запропонована і трьом іншим учасницям «Східного партнерства», Вірменії, Білорусі і Азербайджанові, «коли вони будуть готові для таких розширених можливостей», йдеться в документі.

Проект також пропонує, щоб Європейська комісія разом із Європейським інвестиційним банком розробила план створення «нового Європейського інвестиційного плану для України та інших країн-учасниць «Східного партнерства», які досягли найбільшого поступу в реформах».

Також розглядається можливість створення трастового фонду для інвестицій в Україну і, можливо, запровадження санкцій відносно Росії.

Новий трастовий фонд для України мав би зосередитися на приватних і державних інвестиціях, зокрема в соціальну й економічну інфраструктуру, а також на тих, що мають на меті посилити здатність України освоювати інвестиції.

Спочатку документ мають розглянути на засіданні комітету з закордонних справ Європарламенту в четвер, 14 вересня. 

Серед іншого, у документі наголошено на підтримці відновлення повного суверенітету України у Криму, Грузії в Абхазії і Південній Осетії та Молдови у Придністров’ї.

15 червня 2017 року у ЄС відмовилися від плати за роумінг

22 серпня Україна та Ізраїль почали переговори про скасування роумінгу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини