У Зайцевому Бахмутського району на Донеччині вибори тривають попри те, що поліція отримала уже друге за день повідомлення про мінування пункту пропуску «Майорське», що знаходиться у селищі.

Про це повідомила кореспондентка Громадського з місця події.

У Зайцевому, на найменшому окрузі України, де голосує лише 3 150 виборців, а висувається аж 26 мажоритарників, відкрилися обидві виборчі дільниці і на обох триває голосування. Станом на 12:00 на одній дільниці проголосували 208 виборців, а на іншій — 283 виборці.

А от КПВВ «Майорське» вже удруге за день перевіряли на наявність вибухівки через повідомлення про мінування.

Як коментує ситуацію голова Військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве та один з кандидатів-мажоритарників по цьому округу Володимир Весьолкін, останнім часом повідомлення про мінування надходять часто.

«Будемо сподіватися, що і цього разу це чийсь недоречний жарт, аби з людьми було все добре», — сказав він у коментарі Громадському. 

На думку учасників виборчого процесу, зокрема кандидатки в народні депутати по 51 виборчому округу Надії Савченко, це серйозно впливає на волевиявлення громадян — тих, які проживають на окупованій території, проте мають право голосувати на 51-му окрузі. 

Сам процес голосування проходить у щільному кільці кандидатів, їхніх представників та спостерігачів: кожен намагається зафіксувати будь-яке порушення конкурента.

Голова 51-ї ОВК Сергій Гринівський, говорить, що вже надійшло забагато про порушення скарг до ОВК . 

«Як порушення фіксують відкритий бланк або спробу винести бюлетень.

Є скарга і на те, що з окупованої території проходять громадяни без належного оформлення документів», — говорить Гринівський.

Усі ці скарги буде розглянуто на засіданні ОВК після закінчення голосування о 20.00.

Раніше повідомлялося, що на КПВВ «Майорське» знайшли нерозірвану міну.

читайте все про вибори парламенту

Поділитись: