У межах розслідування нападу на депутата у Кривому Розі правоохоронці встановили, що до злочину можуть бути причетні троє чоловіків
Фото:

Нацполіція

У межах розслідування нападу на депутата у Кривому Розі правоохоронці встановили, що до злочину можуть бути причетні троє чоловіків. Це встановили завдяки відео з камер спостереження.

Наразі поліція встановлює та розшукує цих чоловіків, а також опитує близьких і знайомих потерпілого. Призначена низка судових експертиз.

Поліцейські просять усіх, хто має інформацію про злочин, звернутися за телефонами 067 632 15 51 або 102. Поліція гарантує конфіденційність

Нагадаємо, увечері 9 січня у Кривому Розі напали на 34-річного Вадима Мірзояна, який є депутатом Центрально-Міської райради та головою Інгулецької районної у Кривому Розі парторганізації ВО «Батьківщина». Нападники застосували газовий балончик та побили, ймовірно, фрагментом металевої труби. Після інциденту нападники втекли. У партії вважають напад політичним замовленням. Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за фактом нападу. Зокрема, дані до реєстру внесли за статтями «хуліганство» та «замах на вбивство».

Поділитись: