Життя

У Запоріжжі побили лідера «Блоку лівих сил» Волгу

Життя/У Запоріжжі побили лідера «Блоку лівих сил» Волгу
Зберегти
Вигляд

У Запоріжжі сталася сутичка між представниками проросійської організації «Блоку лівих сил» та учасниками «Самооборони Майдану Запоріжжя» і ЦК «Азов». Про це повідомило Громадське.Запоріжжя.

Виступ лідера «Блоку лівих сил» Василя Волги спочатку планували провести в Будинку друку, згодом перенесли захід до Будинку профспілок, в результаті обрали приміщення ДТСААФ.

Проукраїнські активісти і жителі Запоріжжя зібралися перед входом у будівлю. Спочатку вони запропонували Волзі відмінити прес-конференцію, але той відмовився. Після цього почалася сутичка, і Волга сховався в приміщенні ДТСААФ.

В будівлі також знаходився лідер ГО «Соціальне Запоріжжя» Сергій Кузьменко. Його облили зеленкою. Під час сутички виявили травматичний пістолет, який за словами учасників акції належав одному з охоронців Василя Волги.

Згодом Василя Волгу, якому так і не вдалося провести анонсовану прес-конференцію, затримали поліцейські та передали в СБУ.

Колишній народний депутат Василь Волга відомий своїми сепаратистськими настроями, також він неодноразово висловлював свою прихильність стосовно «руського міра».

Пов`язані новини