УКРАЇНА

У Запоріжжі поліція затримала 17 нападників на учасників Фестивалю рівності

30 вересня, 2017 23:55
УКРАЇНА/У Запоріжжі поліція затримала 17 нападників на учасників Фестивалю рівності
Зберегти
Вигляд
Поліція затримала 17 людей, що брали участь в нападі на учасників Фестивалю рівності у Запоріжжі.

Поліція затримала 17 людей, що брали участь в нападі на учасників Фестивалю рівності у Запоріжжі.

Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіціі в Запорізькій області.

«У Комунарське відділення поліції були доставлені 17 осіб, частина з яких неповнолітні, тому у відділення поліції також були запрошені їхні батьки», — йдеться в повідомленні у Facebook.

Правоохоронці уточнили, що в суботу близько 60 учасників Фестивалю рівності зібралися в одному з офісних приміщень по вулиці Сергія Серікова Комунарського району для проведення семінару.

У поліції також зазначають, що до місця проведення підійшло «близько 150 радикально налаштованих молодих людей в масках, які намагалися перешкоджати проведенню заходу».

Внаслідок нападу постраждали двоє дівчат, яких з тілесними ушкодженнями доставили в лікарню.

Раніше повідомлялося, що у Запоріжжі люди в масках побили учасників Фестивалю Рівності, в якому брали участь представники ЛГБТ-спільноти.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти