У Запоріжжі ветерани АТО з кількох районів області більше 7 годин блокують будівлю Головного управління Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру.

У Запоріжжі ветерани АТО з кількох районів області понад 7 годин блокують будівлю Головного управління Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що ветерани протестують проти блокування виділення земельних паїв, гарантованих їм за законом.

Учасники акції заблокували вхідні двері до будівлі шинами і розташувалися на сходах.

Водночас співробітники управління Госгеокадастра не можуть потрапити на робочі місця, тому розташувались у дворі відомства.

«У Запоріжжі ніхто з 2 тисяч місцевих ветеранів АТО поки не отримав ні шматочка землі. Чиновники кивають один на одного, проблема не вирішується», — розповів ветеран із Запоріжжя Валерій.

Ініціативна група учасників акції протесту зустрілася з головою Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем і вимагає звільнення чиновників Держгеокадастру.

Бриль розповів «Інтерфакс-Україна», що в регіоні проживає 12 тисяч учасників АТО, які подали 3 тисячі заявок на отримання землі, однак проблема виникла через «недосконалість законодавства».

Наразі учасники акції визначаються з подальшою позицією щодо блокування будівлі Держгеокадастру.

У травні на Вінниччині стався конфлікт між учасниками АТО та представниками сільської ради через питання щодо оформлення земельної ділянки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: