ENRU

У Запорізькій області госпіталізували 30 дітей через отруєння

В Бердянську в санаторії «Лазурний» сталося масове отруєння 246 дітей учасників війни на Донбасі з Дніпра. За даними управління поліції Бердянська, симптоми отруєння почали з'являтися у дітей вранці, 19 липня.

У Запорізькій області в лікарню доставлені 30 дітей, які напередодні отруїлися в санаторії «Лазурний» у місті Бердянськ.

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації Вікторія Клименко, передає УНІАН.

За її словами, стан здоров'я дітей не вимагає обов'язкової госпіталізації, однак з огляду на той факт, що діти звернулися за медичною допомогою і масовість отруєння, було прийнято рішення про їх госпіталізацію в Бердянське територіальне медичне об'єднання.

На даний момент невідомо, чим саме отруїлися діти — результати аналізів будуть в понеділок, 24 липня.

Крім того, Клименко наголосила, що санаторій офіційно не мав дозволу на роботу. За її словами, під час перевірки документів у співробітників харчоблоку, з'ясувалося, що з 17 осіб санітарні книжки були лише у трьох.

Усього 261 дитина з Дніпра заїхала в санаторій «Лазурний» 11 липня. Наразі частину дітей забрали батьки, частина — продовжує залишатися в санаторії.

За даними Бердянської міської ради, про те, що в санаторії на оздоровленні перебувають діти, представники місцевої влади не знали, оскільки офіційно ця установа не мала дозвільних документів на роботу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram