У штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського заявили про необхідність проведення аудиту реформ банківського сектору, на підставі якого мають ухвалити рішення щодо кадрової політики.

Про це заявив спікер передвиборчого штабу кандидата у президенти України Володимира Зеленського Дмитро Разумков під час форуму у Києві, 13 квітня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Якщо ми говоримо про Національний банк, спочатку потрібно провести аудит того, що було зроблено, і тих реформ — чи того, що називається реформами — та зрозуміти, хто за що повинен бути нагороджений або, можливо, не дуже нагородженим», — повідомив Разумков.

Зазначимо, що кандидатуру на пост голови Національного банку України вносить президент. Національний банк — є незалежним інститутом, що здійснює державний нагляд у банківській сфері, а також відповідає за монетарну політику (інфляцію та стабільність гривні).

«Тому думаю, що президент має право оцінити дії, у тому числі сьогоднішнього керівництва цієї структури, і потім, на основі цього, ухвалювати кадрові рішення», — додав Разумков.

У відповідь на запитання, чи буде Зеленський у разі обрання на пост президента України захищати державний ПриватБанк у судовому процесі проти колишнього власника Ігоря Коломойського, Разумков відповів, що президенту «захищати банки, напевно, не варто, не залежно від того, твій це банк чи сусідній».

Нагадаємо, за інформацією журналістів Bihus.Info, Зеленський пересувається Києвом в супроводі автівки компанії з умовної бізнес-групи «Приват», яка належить олігарху Ігорю Коломойському.

12 квітня президент Франції Еммануель Макрон прийняв у Єлисейському палаці спочатку кандидата у президенти України Володимира Зеленського, а потім також зустрівся з чинним президентом України Петром Порошенком. Зеленський назвав атмосферу зустрічі «дуже теплою».

Згідно з останнім опитуванням, за Зеленського готові проголосувати 61% виборців, за Порошенка — 24%.

Поділитись: