У Житомирі Служба безпеки України викрила та припинила протиправну діяльність групи місцевих мешканців – активних учасників радикально налаштованого угруповання, які готувалися вчинити о 5 ранку в ніч з 4 на 5 серпня серію терористичних актів у обласному центрі. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Члени терористичної групи – 36-ти та 34-річний жителі обласного центру, один із них – колишній військовослужбовець.

 

Наразі правоохоронцям відомо про підготовку зловмисниками чотирьох терористичних актів. Своїми цілями терористи обрали банківську та декілька державних установ, військкомат і житловий квартал обласного центру, де проживають члени родин військовослужбовців.

Під час обшуку гаража, що належить правопорушникам, правоохоронці вилучили п’ять саморобних вибухових пристроїв загальною вагою 7,6 кг, вибухову речовину – гексаметилентритероксиддіамін для виготовлення детонаторів, самі детонатори, годинникові механізми, елементи живлення, газовий пістолет, маски.

 

Згідно з висновком експерта, саморобні вибухові пристрої були виготовлені на основі селітри та могли вибухнути від найменшого поштовху. Саморобні детонатори для СВП вибухотехніки змушені були знешкодити на місці.

 

Поділитись: