У Житомирі, в рамках проведення заходів до Дня Європи, 20 травня, на фасаді будинку за адресою Леха Качинського, 2 відкрили меморіальну дошку загиблому в авіакатастрофі Президентові Польщі Леху Качинському.

У Житомирі, в рамках проведення заходів до Дня Європи, 20 травня, на фасаді будинку за адресою Леха Качинського, 2 відкрили меморіальну дошку загиблому в авіакатастрофі президентові Польщі Леху Качинському.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Представники польської іноземної делегації на заходах до Дня Європи висловили вдячність міській владі та польській громаді міста за відкриття дошки.

Повідомляється, що виготовили меморіальну дошку за кошти польської фундації «Свобода і Демократія», її вартість становить 20 тисяч злотих (близько 139 тисяч гривень).

Зазначається, що Житомир став другим містом в Україні після Одеси, де відкрита дошка Качинському.

Як зазначає місцеве видання «Житомир.info», на відкриття меморіальної дошки загиблому в авіакатастрофі президенту Польщі біля Житомирської прокуратури зібралося більше 100 людей.

Лех Качинський — польський політик, член партії «Право і справедливість», з 2005 по 2010 роки — президент Польщі. 10 квітня 2010 року загинув у авіакатастрофі біля російського Смоленська під час візиту для вшанування пам'яті польських офіцерів-жертв розстрілів НКВС у Катині.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile