16 вересня з опівночі і до 18 години в зоні АТО випадків застосування зброї не було. Режим тиші підтримувався сторонами вздовж усієї лінії розмежування, заявив речник АТО Анатолій Стельмах.

"Режим тиші підтримувався сторонами вздовж усієї лінії розмежування. І хоча сьогоднішнє затишшя нетипове для зони АТО, адже ворожі постріли неодноразово звучали упродовж минулої доби, Збройні сили України в цей період роблять усе, аби відновити інфраструктуру Донбасу", - сказав він.

Стельмах також відмітив, що у селищі Красногорівка офіцери цивільно-військового співробітництва спільно зі зв’язківцями провели роботи з відновлення антени одного із провідних мобільних операторів.

Наприкінці серпня тристороння контактна група у Мінську домовилася про режим тиші на Донбасі з першого вересня.До складу групи, що регулярно збирається у Мінську для пошуку мирного врегулювання конфлікту в Донбасі, входять представники України, Росії, ОБСЄ, а також угруповувань «ДНР» та «ЛНР». Попри поодинокі випадки порушення перемир’я президент Петро Порошенко 4 вересня заявив про успішний тиждень роботи домовленостей.

/ фото прес-служба Міноборони

hromadske.tv

Поділитись: