УКРАЇНА

У зоні бойових дій на Донбасі знаходяться 69 зі 102 шахт Міненерго

3 серпня, 2017 21:22
УКРАЇНА/У зоні бойових дій на Донбасі знаходяться 69 зі 102 шахт Міненерго
Зберегти
Вигляд
Зі 102 шахт, які підпорядковані Міністерству енергетики та вугілля України, 69 знаходяться у зоні бойових дій на Донбасі, ще 33 — поза її межами

Зі 102 шахт, які підпорядковані Міністерству енергетики та вугілля України, 69 знаходяться у зоні бойових дій на Донбасі, ще 33 — поза її межами.

Про це повідомили у прес-службі департаменту вугільно-промислового комплексу Міненерго України на запит «Новин Донбасу».

На сьогодні на окупованій частині Донбасі знаходяться 97 шахт всіх форм власності, з яких 69 підпорядковані Міністерству енергетики.

«Що стосується підприємств, де здійснюються заходи по їх ліквідації, то в результаті АТО на території, тимчасово неконтрольованої владою України, було виявлено 62 шахти, зокрема 34 на території Донецької області і 28 на території Луганської області», — додали в прес-службі міністерства.

Згідно ж із даними самоназваної «ДНР», станом на липень 2017 року, на окупованій території Донецької області розташовані 63 шахти, 19 з яких працюють в режимі водовідливу і, як мінімум 7 шахт затоплені.

За словами колишнього заступника головного інженера шахти «Чайкіно» ДП «Макіїввугілля» Володимира Філімончука, на шахті імені Засядька перед працівниками накопичився борг за січень-лютий. З 1 липня гірники перебувають в безкоштовній відпустці. Вугілля знаходиться на складах.

Працівників шахти «Соціалістичний Донбас» також відправили у неоплачувану відпустку.

«По дзвінку викликають одиниць. Оновлювати лаву, відкачувати воду. Там обладнання прийшло в неробочий стан і є заборгованість з лютого», — сказав Філімончук.

Раніше митниця РФ визнала завезення антрациту із захоплених бойовиками шахт на Донбасі.

Міненерго попереджало 8 країн про незаконне постачання вугілля з «ДНР» і «ЛНР».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини