Радикальна партія з її лідером Олегом Ляшком у п’ятницю, 18 вересня, провела екстрений з’їзд через затримання народного депутата Ігоря Мосійчука.

На з’їзді було прийняте рішення виключити з партії нардепа та командир добровольчого батальйону МВС України Луганськ-1 Артема Вітко, який на пленарному засіданні Верховної Ради України заявив про вихід з фракції Радикальної партії.

У пятницю, 18 вересня, суд залишив Мосійчука під вартою на два місяці.

Ігор Мосійчук прийшов на засідання Верховної Ради 17 вересня – як народний депутат, член Радикальної партії Олега Ляшка.

Залишав стіни парламенту він у супроводі бійців СБУ в статусі підозрюваного у кримінальній справі.

У стінах парламенту Генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що правоохоронці розслідують діяльність одного з народних депутатів та продемонстрував у парламенті відео Генпрокуратури, на якому видно, як Мосійчук розповідає про «розцінки» на депутатські запити.

Відразу після цього голова Верховної Ради Володимир Гройсман поставив на голосування питання про внесення до порядку денного питання про затримання та арешт Мосійчука. Більшість нардепів рішення підтримали – як і власне дозвіл на затримання та арешт депутата від РПЛ.

hromadske.tv

Поділитись: