У звинуваченнях російського Слідчого комітету в справі директорки Бібліотеки української літератури у Москві Наталії Шаріної немає конкретики.

Про це в коментарі Громадському повідомив її адвокат Іван Павлов.

«З самого початку розслідування ми звертали увагу на неконкретність звинувачень. Ми досі не отримали із пред’явленого звинувачення відповіли на питання «що? коли? і де?» скоїла злочинного Шаріна в контексті звинувачень її в екстремізмі», – сказав він.

Також, за його словами, російська прокуратура повернула до Слідчого комітету справу Шаріної через те, що у справі були знайдені певні помилки.

«Нерідко буває, що справа після такого помирає, тобто припиняється на стадії досудового розслідування, але були і такі випадки, коли прокуратура після виправлень направляла справу до суду», – сказав він.

Раніше суд продовжив домашній арешт директорки Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної до 29 серпня.

Слідчий комітет РФ порушив проти Наталії Шаріної кримінальну справу — її звинувачують в порушенні федерального закону «Про протидію екстремістської діяльності».

Приводом для порушення справи, згідно із заявами Слідчого комітету Росії, стало поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, яке було визнане судом екстремістським матеріалом і заборонене до використання.

Поділитись: