Ще у трьох гравців національної збірної України з футболу виявили COVID-19. Попередні тести членів команди мали негативний результат, однак повторне тестування показало наявність коронавірусу.

Про це повідомили в Українській асоціації футболу.

Позитивні тести отримали Едуард Соболь, Євген Макаренко та Дмитро Різник. Тестування гравців проводила лабораторія, яка має статус офіційної для змагань УЄФА. Попередні тести гравців мали так званий статус умовно негативних.

Уранці у понеділок, 16 листопада, від лабораторії надійшла додаткова інформація, яка підтвердила зараження.

Зараз троє футболістів ізольовані у своїх готельних номерах, а національна команда України очікує рішення місцевої влади щодо можливості проведення завтрашнього матчу.

Матч «Швейцарія — Україна» запланований на вівторок, 17 листопада, 21:45 (за київським часом).

Нагадаємо, раніше зараження коронавірусом підтвердили також у гравців збірної Андрія Ярмоленка, Віктора Циганкова, Віктора Коваленка та Сергія Сидорчука.

На початку жовтня «Шахтар» пішов на самоізоляцію, бо у двох його гравців Андрія П’ятова (воротаря) і Тараса Степаненка (напівзахисника) підтвердили COVID-19. Вони мали грати за збірну. Наступне тестування перед товариською грою з французами 7 жовтня показало, що заразилися ще двоє воротарів збірної — Андрій Лунін і Юрій Паньків.

8 жовтня стало відомо про зараження ще двох гравців збірної України з футболу Миколи Матвієнка та Жуніора Мораеса (обидва з донецького «Шахтаря»).

Поділитись: