Американська компанія Uber повідомила, що планує активніше взаємодіяти з владою у ході запровадження нових проектів в Україні. Так компанія хоче покращити умови пересування свого транспорту у місті.

Про це повідомив генеральний директор Uber у Центральній та Східній Європі Ашкан Кебріті під час зустрічі з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, передає прес-служба Мінінфраструктури.

«Київ — перше місто у Європі, де ми запускаємо цей пілотний проект (Uber Shuttle, альтернатива маршрутному таксі — ред.). Ми прагнемо активніше працювати в Україні та будемо взаємодіяти з органами державної влади задля покращення умов пересування містом та створення альтернативи приватному авто для українців», — повідомив Кебріті.

В Мінінфраструктури сподіваються, що маршрутні таксі в Україні зникнуть до 2030 року, а проекти Uber можуть посприяти цьому. Тому український уряд планує ширше налагодити співпрацю з компанією.

Напередодні Uber повідомив, що планує запустити в Україні сервіс Uber Shuttle — мікроавтобуси за вибраними напрямками, у яких треба бронювати місця.

Нагадаємо, у 2017 році Uber анонсував появу в Україні можливості замовлення поїздки одразу за декількома адресами під час однієї поїздки.

Раніше повідомлялось, що сервіс таксі Uber включив у свої додатки вбудований чат, який замінить SMS.

Поділитись: