Сервіс із виклику таксі Uber відновить роботу 22 маршрутів Uber Shuttle в Києві з 1 червня, однак з обмеженням за кількістю місць у салоні.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

«Маршрути й ціни будуть такими самими, як і на початку року, з незначними винятками. Медичні працівники, після подання заявки на отримання спеціального коду Uber Medics, як і раніше, зможуть користуватися послугою безкоштовно», — йдеться у повідомленні.

Там обіцяють, що внутрішні поверхні всіх маршрутних таксі оброблятимуть антисептичними засобами після кожної зміни, а сам транспорт проходитиме щоденну дезінфекцію всередині та зовні. Водії та пасажири отримають нагадування про санітарні запобіжні заходи, такі як миття рук і носіння маски.

«Водіям і пасажирам потрібно буде відповісти на конкретні контрольні запитання в застосунку, підтвердивши, що вони вжили цих заходів, перш ніж вони зможуть забронювати поїздку або вийти на лінію. Для підтримки соціального дистанціювання кількість пасажирів буде обмежена так, щоб біля кожного зайнятого місця було одно вільне», — наголошують в Uber.

У компанії також зазначили, що з урахуванням нової реальності, що утвориться після завершення карантину, існує необхідність у чіткій нормативній базі для транспортних послуг.

«Розуміючи сьогоднішні потреби в безпечних способах пересування, а також нові технологічні можливості, Uber направив Міністерству інфраструктури пропозицію про внесення поправок до закону «Про автомобільний транспорт», щоб створити чітку нормативно-правову базу, яка готова до майбутнього», — наголошують у компанії.

З моменту запуску Uber Shuttle у травні 2019 року сервіс розширив географію своєї роботи з чотирьох до 22 маршрутів. Сервіс доступний із понеділка по п'ятницю з 7 ранку до 9 вечора. За даними Uber, понад 50 тисяча людей скористалися Uber Shuttle в Україні.

Поділитись: