Оператор таксі Uber програв судову справу в суді Лондона, у якій намагався довести незаконність перевірки їх водіїв на знання англійської мови.

Оператор таксі Uber програв судову справу в суді Лондона, у якій намагався довести незаконність перевірки їх водіїв на знання англійської мови. Через цю невдачу компанія може втратити до 33 тис. працівників у місті, повідомляє Reuters.

Заснована у США компанія, що надає послуги з замовлення таксі через смартфони, зітнулася із заборонами та протестами по всьому світу. Як зазначає видання, державні регулятори намагаються знайти на Uber управу через порушення усталеного режиму роботи інших операторів таксі.

Uber подали у Великій Британії судовий позов проти державної установи «Транспорт для Лондона» (TfL), після того, як та заявила про необхідність перевірки водіїв на знання англійської мови. На переконання перевізника, це «вже занадто».

«TfL мають право вимагати від найнятих приватними компаніями водіїв продемонструвати їх знання англійської», — заявив суддя Джон Міттінг, відхиляючи позов Uber.

Представники компанії заявляли у суді, що такі високі вимоги зі знання англійської можуть закінчитися втратою водійських прав близько 33 тис. осіб у Лондоні.

Рішення суду стало ще одною поразкою Uber в Британії після того, як у жовтні її змусили наймати водіїв виключно згідно з трудовим законодавством.

Раніше повідомлялося, що в Італії таксисти вимагають рівних умов із конкурентами з Uber та інших перевізників, що використовують мобільні додатки.

Східний високий суд Данії ухвалив рішення про те, що сервіс таксі Uber є нелегальним перевізником.

Також міжнародна компанія Uber запрацювала у Львові.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: