Учасниця 42-кілометрового марафону на заході Таїланду Хемджіра Клонгсанун підібрала цуценя під час проходження дистанції та пробігла з ним до фінішу.

Хемджіра помітила, що учасники марафону обходили тварину та продовжували бігти дистанцією. Жінка зупинилася, аби перевірити, у якому стані щеня та побачила, що воно тремтить від холоду.

Хвилюючись, що йому буде складно вижити самому, 43-річна жінка взяла його з собою та пробігла ще 30 кілометрів з ним на руках.

«Пробігти майже 30 кілометрів з собакою було непросто. Це було вдвічі втомлююче, ніж просто бігти марафон, але я це зробила, бо собака — прекрасний», — сказала Хемджіра після закінчення дистанції, передає Metro.

Жінка не змогла знайти власників тварини й забрала її до себе — він став її третім собакою. Вона назвала його Чомбуенг та зазначила, що процес його адаптації може зайняти якийсь час.

«Але Чомбуенг дуже розумний хлопчик. Я впевнена, що він буде щасливим з нами», — сказала Хемджіра.

27 січня із зоопарку Белфаста зникла рідкісна червона панда. Менш ніж за добу зоопарк повідомив, що тварину знайшли та подякував усім за допомогу з пошуком.

Поділитись: