УКРАЇНА

Учасники арт-платформи у Маріуполі повідомили про напад: є постраждалі

20 серпня, 2018 00:34
УКРАЇНА/Учасники арт-платформи у Маріуполі повідомили про напад: є постраждалі
Зберегти
Вигляд
На відвідувачів та артистів концерту, який проходив на арт-платформі ТЮ у Маріуполі, напали. За словами організаторів платформи, нападники можуть бути учасниками радикальних угруповань.

На відвідувачів та артистів концерту, який проходив на арт-платформі ТЮ у Маріуполі, напали. За словами організаторів платформи, нападники можуть бути учасниками радикальних угруповань.

Про це йдеться у заяві арт-платформи.

«Під час виступу молодіжної групи на платформу ТЮ напали близько 30 молодиків в чорному одязі й балаклавах. Атакуючі увірвались в приміщення, розпилили газ, розбили техніку та інструменти, атакували музикантів та глядачів», — йдеться у повідомленні.

Після нападу зловмисники зникли в невідомому напрямку, повідомили у платформі.

«Наразі близько 10 постраждалих, серед яких артисти, глядачі та менеджер ТЮ. Ми викликали охорону, поліцію та швидку, зараз вони працюють на місці», — додали у ТЮ.

На думку організаторів платформи, нападники добре готувалися, вони атакували приміщення водночас з усіх боків.

«На двох з них було помічено футболку Нацкорпусу. Щодо можливого мотиву нападу, залишимо пошук версій правоохоронцям», — додали у ТЮ.

Вони наголосили, що це уже третій напад на простір ТЮ.

«Ми впевнені, що цей випадок пов'язано з низкою нападів на активістів, що відбуваються останнім часом по всіх регіонах України», — наголошується у заяві арт-платформи.

У коментарі Громадському в арт-платформі повідомили, що серед постраждалих є важко травмований хлопець, у нього струс головному мозку.

Напад стався близько 20:20.

Зазначимо, 19 серпня в межах арт-платформи ТЮ відбувався виступ молодіжного панк-гурту oDemontaGo. Крім того, після виступу планувалась дискусія на тему «дискримінації в сучасному суспільстві».

Пов`язані новини