Учасники маршу «Руху нових сил» вимагають «імпічменту Порошенка», тримають банери з перекресленими обличчями Порошенка та Путіна та різними гаслами, на кшталт «Порошенко — ворог української нації».

Учасники маршу «Руху нових сил» вимагали «імпічменту Порошенка», тримаючи банери з перекресленими обличчями Порошенка та Путіна та різними гаслами, на кшталт «Порошенко — ворог української нації».

Близько десяти учасників розібрали металеві конструкції, встановлені на Майдані.

Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Пізніше до них приєдналися інші. Конструкції ламали та скидали до купи. 

 

Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Згодом з конструкцій виклали напис:

У поліції Громадському повідомили, що сутичок не було та під час акцій на Майдані, а також під посольством РФ затриманих не було. 

 

На Майдані Незалежності також прийшов голова Служби безпеки Василь Грицак. Він зазначив, що конструкції є комунальною власністю і розбирати їх «не потрібно».

Нагадаємо, у центрі Києва партія «Рух нових сил» влаштувала марш проти президента України Петра Порошенка. Близько тисячі людей вимагають «імпічменту Порошенка». 

Напередодні, увечері 17 березня, у Києві на Європейській площі біля готелю «Дніпро» правоохоронці заблокували вантажний автомобіль представників «Руху нових сил». Навколо перебували близько 200 поліцейських та нацгвардійців. За словами представників руху, 6 березня вони подали заявку до Київради, щодо проведення мирної акції біля Майдану Незалежності 18 березня. Представники поліції зазначили, що мають право блокувати автівку, бо отримали повідомлення про можливу небезпеку. Поліція вивезла вантажівку «Руху нових сил».

Пізніше «Рух нових сил» заявив про затримання учасників акції у Києві.

Поділитись: