Культура

Учасниці «Євробачення» від РФ запропонували виступити по відеозв’язку

23 березня, 2017 20:03
Культура/Учасниці «Євробачення» від РФ запропонували виступити по відеозв’язку
Зберегти
Вигляд
Організатори «Євробачення» запропонували представниці від Росії Юлії Самойловій, якій заборонено в'їзд в Україну на 3 роки, виступити на пісенному конкурсі по відеозв'язку

Організатори «Євробачення» запропонували представниці від Росії Юлії Самойловій, якій заборонено в'їзд в Україну на 3 роки, виступити на пісенному конкурсі за допомогою відеозв'язку.

Про це повідомляє Європейська мовна спілка.

Зазначається, що Самойловій пропонуватимуть виступити за допомогою супутникового зв’язку у другому півфіналі, та у разі, якщо вона потрапить до фіналу, буде застосовано такі самі технології.

«Це те, що ніколи не було зроблено за 60-річну історію конкурсу, але у цінностях Євробачення – всеосяжність, тому було прийнято рішення, щоб переконатися, що всі 43 учасники отримали можливість брати участь», — йдеться у повідомленні.

Глава керівного органу конкурсу Франк-Дітер Фрейлінг висловив надію, що «політичне керівництво України не здійснюватиме заборону на поїздки і знайде рішення відносно гасла конкурсу Celebrate Diversity».

«Ми продовжуємо діалог з українською владою. Вкрай важливо, щоб Євробачення залишалося вільним від політики. Ми вважаємо за необхідне  запропонувати рішення, яке виходить за рамки цих питань. Ми дали можливість каналу Росії виступити Юлії наживо за допомогою супутника», — сказав виконавчий супервайзер Євробачення Джон Ола Санд.

12 березня повідомлялось, що Росію на «Євробаченні» представить Юлія Самойлова — співачка з інвалідністю.

Пізніше стало відомо, що Служба безпеки України підготувала рішення про заборону на в'їзд учасниці Євробачення від РФ .

22 березня СБУ заборонила Самойловій в'їзд на 3 роки до України на підставі того, що Самойлова незаконно відвідала анексований Росією Крим.

У відповідь на рішення, МЗС Росії «обурилося». Також у Росії зазначили, що Юлія Самойлова буде представляти свою країну на пісенному конкурсі у наступному році.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини