Учасниця російського гурту Pussy Riot Марія Альохіна попри заборону виїжджати з території Росії поїхала до Великої Британії.

Учасниця російського гурту Pussy Riot Марія Альохіна попри заборону виїжджати з території Росії поїхала до Великої Британії.

Про це йдеться в повідомленні в Twitter гурту.

«Незважаючи на офіційну заборону покидати Росію, Марія Альохіна знайшла шлях і вона летить до Единбургу просто зараз», — повідомили в Pussy Riot.

Як саме Альохіній вдалося покинути країну — не уточнюється.

У Британії в Альохіної заплановані гастролі.

8 серпня Альохіну не випустили з Росії, коли вона збиралася сісти на літак в московському аеропорту Домодєдово. Їй забороняють покидати РФ, адже вона не відбула покарання у вигляді громадських робіт, які їй призначили через участь у протестних акціях.

Нагадаємо, четверо учасників гурту Pussy Riot, переодягнені в міліцейську форму, вибігли на поле під час фінального матчу Чемпіонату світу з футболу.

Вони вимагали від російської влади: звільнити всіх політичних в'язнів; не саджати за лайки; припинити незаконні арешти на мітингах; допустити політичну конкуренцію в країні; а також не фабрикувати кримінальні справи і не тримати людей без причин в СІЗО.

Учасників затримали та склали адміністративні протоколи за двома статтями. Усіх чотирьох учасників гурту відправили під арешт на 15 діб.

Після того, як учасники Pussy Riot вийшли із СІЗО, їх знову затримали.

Поділитись: