Голова представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі допускає підписання додаткового протоколу для завершення ратифікації угоди про Асоціацію України з ЄС

Голова представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі допускає підписання додаткового протоколу для завершення ратифікації угоди про Асоціацію України з ЄС. Про це повідомляють «Українські новини».

За його словами, наразі головна задача полягає у переконанні нідерландської сторони.

«Інституції Європейського союзу в даний час ведуть переговори з органами влади Нідерландів. Вони намагаються знайти рішення, які дозволять прем’єр-міністру Нідерландів отримати підтримку парламенту, зберігаючи при цьому інтерес України. Я припускаю, що можливо буде підписаний додатковий протокол щодо угоди про асоціацію», — сказав Мінгареллі.

При цьому голова представництва ЄС не зазначив, з чого конкретно складатиметься протокол і пункти у ньому будуть.

Раніше повідомлялося, що у Брюсселі 19 грудня відбудеться третє засідання Ради асоціації Україна-ЄС під головуванням прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та верховного представника Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федерики Могеріні.

На переконання президента України Петра Порошенка, Нідерланди не відмовляються від підтримки Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Нагадаємо, 6 квітня у Нідерландах відбувся референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацією України з ЄС. 

Згідно з результатами, проти асоціації з Україною проголосували 61% виборців, за — 38,21%.

Президент України Петро Порошенко заявив, що метою організаторів референдуму в Нідерландах є атака на єдність Європи.

21 жовтня уряд Нідерландів ухвалив рішення щодо скасування візових вимог для українців.

Поділитись: