УКРАЇНА

Угода України та Ізраїлю дасть додатковий доступ до ринку ЄС – Микольська

24 січня, 2017 22:41
УКРАЇНА/Угода України та Ізраїлю дасть додатковий доступ до ринку ЄС – Микольська
Зберегти
Вигляд
Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем дозволить посилити торгівельну співпрацю обох країн з Євросоюзом.

Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем дозволить посилити торгівельну співпрацю обох країн з Євросоюзом і дозволить сформувати своєрідні «ланцюжки доданої вартості».

Про це розказала в ефірі Громадського заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська.

Вона нагадала, що і Україна й Ізраїль мають угоди з Євросоюзом, зокрема Ізраїль є учасником конвенції «Пан-Євро-Мед», яка, власне, дає можливість країнам можливість участі у «ланцюжках доданої вартості». А Україна, наразі, подала заявку і очікує приєднання до цієї конвенції.

«Україна, Ізраїль і Євросоюз зможуть сформувати ці «ланцюжки доданої вартості». Коли, наприклад, запчастини вироблятимуться в ЄС, Ізраїль постачатиме технології, а в Україні збиратиметься готова продукція і постачатиметься на ринки Ізраїлю та ЄС безмитно», – пояснила заступниця міністра.

Таким чином, за її словами, завдяки Україні Ізраїль може отримати додатковий доступ до ринку ЄС шляхом цих «ланцюжків».

Нагадаємо, що наразі ведуться переговори щодо угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем. Її можуть підписати вже у 2017 році.

Пов`язані новини