Поліція Угорщини оточила залізничний перехід біля міста Роске на угорсько-сербському кордоні, де особливо великий наплив мігрантів.

Зі слів журналіста hromadske.tv, місцеві служби протягують огорожу, а біженців, які дійшли до цього пункту розвертають назад у Сербію.

«Групи біженців відправляють від перекритого сьогодні переходу поблизу Роске до офіційного пункту на сербсько-угорському кордоні. Тут у черзі вже зібралося кілька сотень шукачів притулку. У черзі тиснява, люди кричать. За попередньою інформацією, після реєстрації в Угорщини їх мають вивезти до Австрії», - повідомляє кореспондент hromadske.tv.

Читайте також: «Мене звати Осама. Але не бін Ладен, не переживайте»

В місті Роске знаходиться міграційний табір, де проводиться реєстрація біженців.

Влада Австрії заявила, що використає війська, аби впоратися із напливом мігрантів, а також посилить контроль на кордоні з Угорщиною.

Також Словаччина оголосила про тимчасове відновлення контролю на кордоні з Австрією та Угорщиною.

На фоні того, що за два дні, 12-13 вересня, ще тисячі біженців прибули до країни, влада Німеччини оголосила про введення прикордонного контролю з Австрією.

Заголом чотири країни Шенгенської зони (Німеччина, Австрія, Чехія і Словаччина) оголосили про посилення прикордонного контролю через безперервне потоку біженців.

Угорський міністр оборони Чаба Хенде відмовився від своєї посади через загострення проблем з біженцями

Наприкінці серпня, Угорщина відмежувалася від Сербії колючим дротом. Зараз на угорсько-сербському кордоні триває будівництво паркану заввишки чотири метри, який додатково захистить країну від потоку нелегальних мігрантів.

/ фото Ангеліни Карякіної

hromadske.tv

Поділитись: