УКРАЇНА

Угруповання фейкових «поліцейських» судитимуть за розбій за сімома статтями

3 серпня, 2018 10:59
УКРАЇНА/Угруповання фейкових «поліцейських» судитимуть за розбій за сімома статтями
Зберегти
Вигляд
Дев’ятьох членів озброєного угруповання, які в поліцейській формі вчиняли розбій, судитимуть за сімома статтями Кримінального кодексу. Вони завдали збитків на понад 11 мільйонів гривень.

Дев’ятьох членів озброєного угруповання, які в поліцейській формі вчиняли розбій, судитимуть за сімома статтями Кримінального кодексу. Вони завдали збитків на понад 11 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Учасники банди вчиняли розбійній напади на підприємства та людей протягом 2015-2017 років на територіях Миколаївської, Запорізької та Житомирської областей.

Поліція встановила їх причетність до шести таких нападів, зокрема, на ювелірного підприємця. Учасники угруповання позбавляли волі потерпілих та застосовували до них фізичне насильство.

До складу банди входили 10 людей віком від 30 до 56 років. Організатор — раніше не судимий житель Донецької області. Серед інших учасників – троє раніше судимих мешканців Донеччини. Також у складі банди діяв 56-річний мешканець Донецької області.

У цій справі правоохоронці провели 30 обшуків. Ще один учасник угруповання перебуває в розшуку.

Обвинувачених судитимуть за статтями:

  • 257 (бандитизм),
  • 187 (Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень),
  • 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини),
  • 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом), 
  • ч. 3 ст. 262 (Викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживанням службовим становищем)
  • та ч. 1 ст. 14 (Готування до злочину).
  • Окрім того, підозрюваним загрожує кримінальна відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами згідно із ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Раніше на Херсонщині через збройний конфлікт на підприємстві постраждало 6 людей.

Більше про:
# збройний напад
Пов`язані новини