ENRU

Україна готує аргументи для скасування обмежень на польоти з ЄС над сходом України

Україна готує свою аргументацію щодо недоцільності видання рекомендацій від Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA) про обмеження польотів для європейських авіакомпаній над східною частиною України.

Про в ході брифінгу повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я вдячний колегам з Європейського Союзу, які замість того щоб поставити нас перед фактом, з нами в переговорному процесі. У мене була розмова з цього приводу з єврокомісаром з питань транспорту і мобільності пані Бульц. Ми домовилися, що на цьому тижні ми надамо всю аргументацію української сторони, про те, що ми вважаємо такий бюлетень не відповідає дійсності», – сказав він.

Міністр зазначив, що зараз очікується відповідь низки українських відомств, і висловив надію, що як тільки вони будуть отримані, то будуть відправлені європейській стороні.

«Наші європейські партнери пояснюють, що в них самих підвищилися вимоги до безпеки, і це стало причиною появи такого проекту бюлетеня. Але я сподіваюся, що надана українською стороною аргументація буде достатньою для того, щоб такий документ не був виданий», – підсумував Омелян.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив розглянути ситуацію щодо можливого обмеження польотів з території Євросоюзу до Харкова, Дніпра та Запоріжжя.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram