Політика

Україна і НАТО підписали «дорожню карту» оборонно-технічного співробітництва РНБО

Політика/Україна і НАТО підписали «дорожню карту» оборонно-технічного співробітництва РНБО
Зберегти
Вигляд

Україна і НАТО підписали «дорожню карту» оборонно-технічного співробітництва, про це йдеться в повідомляенні на сайті РНБО України.

«У рамках візиту президента України до штаб-квартири Альянсу було підписано «дорожню карту» Україна – НАТО з оборонно-технічного співробітництва», - зазначено в повідомленні.

Згідно з інформацією, документ підписали перший заступник секретаря РНБО України Олег Гладковський і заступник генсека НАТО з оборонних інвестицій Патрік Оруа.

«Підписання «дорожньої карти» є логічним продовженням багаторічної кооперації в цій сфері та спрямовано на розвиток практичних аспектів реалізації пріоритетів, визначених у спільній заяві щодо посилення оборонно-технічного співробітництва України з НАТО, яку було підписано 22 вересня 2015 року в рамках візиту генсека НАТО до України», - зазначено в повідомленні РНБО.

Документ визначає основні заходи співробітництва в інтересах розвитку можливостей України у сфері озброєнь і військової техніки, досягнення взаємосумісності із силами НАТО в цій сфері, а також надання допомоги Україні щодо переходу на технічні стандарти Альянсу.

/ фото прес-служби РНБО

Пов`язані новини