Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і керівник польського Бюро національної безпеки Павел Солох домовились про розширення співпраці між військовими відомствами і спецслужбами.

Про це йдеться на офіційному сайті РНБО.

Сторони обговорили ситуацію на сході України, спроби Росії зірвати мирний процес врегулювання конфлікту та загрозу європейській безпеці через агресивні дії Кремля.

Керівник Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох та секретар РНБО України Олександр Турчинов.

«Керівники відомств висловилися за співпрацю між оборонними відомствами та спецслужбами України і Польщі, розширення військово-технічного співробітництва між країнами. Також було обговорено питання щодо співпраці з Польщею в рамках переходу Збройних Сил України на стандарти НАТО», – йдеться в повідомленні.

Солох повідомив, що в Польщі очікують на візит президента України Петра Порошенка на початку грудня цього року для обговорення в тому числі і питань оборони.

Він зазначив, що для країн Альянсу дуже важливий досвід України у веденні бойових дій.

«Ми постійно нагадуємо нашим партнерам у Європі, хто є агресором, а хто – постраждалою стороною. У процесі реалізації Мінських домовленостей ми постійно робимо наголос на цьому»,  – сказав Солох.

Нагадаємо, 11 жовтня польський гість візьме участь у відкритті міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2016» та міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ».

Раніше повідомлялося, що РНБО схвалила збільшення фінансування силовиків у поточному році.

Поділитись: