Україні необхідно терміново вирішувати проблему з системою протиповітряної оборони. Це визнав секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов в інтерв’ю УНІАН.

«Ми бачимо, що вздовж нашого кордону з російської сторони зміцнюються авіабази, збільшується кількість авіації, в тому числі, штурмової. А у нас навмисно знищували систему ППО, відновлення якої – дуже складний і дорогий процес. Тому протидія російській авіації і їх крилатим ракетам для нас є надсерйозним завданням», — сказав Турчинов.

На його думку, наступ Росії на Україну може бути не тільки зі сходу, з окупованої території Донбасу — він може початися і з півночі, і з півдня, і з окупованого Криму.

«Ми повинні бути готові протистояти нападу РФ з будь-якого напрямку, а, що більш ймовірно, відразу з декількох. Ми просто мусимо бути до цього готові. Без паніки, страху та метушні. Повинні чітко віддавати собі звіт, що захищати себе ми будемо самі. Спокійно, з розумінням до цього ставитися і готуватися», — стверджує секретар РНБО.

Читайте також: Безпілотники, ракети і гвинтівки: «Укроборонпром» представив новітні розробки

Поділитись: