Війна

Україна має вивести добровольчі батальйони з Донбасу – Марчук

Війна/Україна має вивести добровольчі батальйони з Донбасу – Марчук
Зберегти
Вигляд

Україні доведеться працювати над тим, щоб вивести всі добровольчі батальйони із зони конфлікту на Донбасі, оскільки офіційно вони там не можуть перебувати за Мінськими домовленостями.

Про це в інтерв’ю Громадському розповів керівник робочої групи з питань безпеки у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук, коментуючи інцидент із загибеллю чотирьох бійців першої окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу «Правого сектору» на шахті «Путилівськ» («Бутовка Донецька») поблизу Авдіївки.

«На попередніх зустрічах (Тристоронніх контактних груп у Мінську – ред.) я доказував, що у нас на передовій лінії є тільки дві структури: Збройні сили та Нацгвардія, а нам оце виставили», – сказав він.

За його словами, в цьому питанні Україні доведеться попрацювати як в політичному сенсі, так і з точки зору військової дисципліни.

«Їх треба вивести навіть з точки зору військової дисципліни. При всьому тому, що ми по-людськи розуміємо їх патріотизм», – сказав Марчук.

12 червня речник «Правого сектору» Артем Скоропадський повідомив, що четверо бійців першої окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу «Правого сектору» загинули в ніч на 12 червня на шахті «Путилівськ» («Бутовка Донецька») поблизу Авдіївки.

13 червня стало відомо, що Генштаб розслідує загибель 4 бійців «Правого сектору» біля Авдіївки.

Пов`язані новини