УКРАЇНА

Україна наполягатиме на отриманні Плану дій з членства НАТО — Порошенко

12 квітня, 2018 13:21
УКРАЇНА/Україна наполягатиме на отриманні Плану дій з членства НАТО — Порошенко
Зберегти
Вигляд
Україна буде наполягати на отриманні програми посилених можливостей для України і Плану дій з членства в Північноатлантичному альянсі, заявляє президент Петро Порошенко.

Україна буде наполягати на отриманні програми посилених можливостей для України і Плану дій з членства в Північноатлантичному альянсі , заявив президент Петро Порошенко, під час виступу на XI Форумі безпеки у Києві.

«Що стосується НАТО, ми будемо наполягати на програмі посилених можливостей для України і Плані дій щодо членства», — сказав Порошенко.

Нагадаємо, представниця США при НАТО заявила, що Україна має стати членом НАТО, і вважає виконання річних національних планів хорошою дорогою до членства.

Президент має намір внести у Раду проект закону про негайне одностороннє припинення дії низки положень договору про дружбу та співпрацю між Україною та РФ.

Також Порошенко звернувся до уряду та РНБО з вимогою підготувати запровадження аналогічних з американськими санкціями проти російських олігархів та компаній.

На думку президента варто підготувати пропозиції спільно з Кабінетом міністрів щодо офіційного  припинення участі України в СНД.

Пов`язані новини