Україна не має наміру проводити будь-які розслідування щодо колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі.

Україна не має наміру проводити будь-які розслідування щодо колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, пише «Інтерфакс-Україна».

«Я не збираюся з ким-небудь розслідувати діяльність українських громадян. Це перше. І друге — я не сприймаю ідею давати оцінку діяльності Саакашвілі в моїй країні, оскільки я його запросив допомогти мені впроваджувати реформи в Одеській області», — сказав Порошенко в Брюсселі в четвер, відповідаючи на питання журналістів.

При цьому він додав, що кожен може побачити результати діяльності Саакашвілі на посаді керівника Одеської області.

Саакашвілі заявив про відставку з поста голови Одеської ОДА 7 листопада. 

Того ж дня, в Адміністрації президента повідомили, що голову Одеської Облдержадміністрації планували відправити у відставку ще влітку.

Пізніше заступниця голови Одеської державної обласної адміністрації Соломія Бобровська в ефірі Громадського повідомила, що в команді Саакашвілі знали про те, що президент Петро Порошенко збирається його звільнити

29 травня 2015 року Міхеілу Саакашвілі надали українське громадянство. 30 травня його було представлено як нового голову Одеської ОДА.

Раніше про свою відставку повідомив голова Одеської поліції Гіоргі Лорткіпанідзе. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: