У Міністерстві внутрішніх справ і Генеральній прокуратурі України повідомляють, що українська сторона не оголошувала у розшук за лінією Інтерполу сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степана.

Про це повідомили речниця генпрокурора Лариса Сарган і представник МВС України Артем Шевченко, пише «Радіо Свобода».

«Я поцікавився в українського бюро Інтерполу. Українське бюро Інтерполу ніякої інформації від своїх колег за кордоном не має і підтвердило, що цієї особи не було в переліку розшукуваних українських громадян. Тобто українське правосуддя не оголошувало його у розшук каналами Інтерполу», – сказав Шевченко.

За його словами, всі «зовнішні комунікації про екстрадицію, якщо на це є правові підстави, веде Генеральна прокуратура України».

В свою чергу Сарган повідомила, що Генпрокуратура поки не коментує ситуацію з сином Черновецького і з’ясовує інформацію.

«Немає у нас інформації. Він у нас не був у розшуку в Інтерполі, тому ми поки що не коментуємо ситуацію. З’ясовуємо», – сказав вона.

Водночас сам Леонід Черновецький заявляє, що іспанські правоохоронці не затримували його сина Степана, він знаходиться у себе вдома і відповідає поліції на питання, пов'язані з іншою людиною.

«Сьогодні вранці дізнався з преси новину, що мого сина нібито затримали в Іспанії за підозрою у відмиванні грошей! Жахлива новина, роздута іспанськими журналістами! Але я відповідально заявляю, що мій син ніколи не займався ніякими справами, які навіть межують зі злочинами! Йому це було непотрібно, оскільки на його рахунках достатньо грошей, які він чесно заробив після продажу банку в Україні. Він чесна людина. І виключно законослухняний», – написав Черновецький у Facebook.

Раніше газета El Mundo повідомила про затримання сина Черновецького в Іспанії за підозрою у відмиванні коштів.

Поділитись: