Війна

Україна не погодиться на легітимізацію ватажків «ДНР» і «ЛНР» – Клімкін

Війна/Україна не погодиться на легітимізацію ватажків «ДНР» і «ЛНР» – Клімкін
Зберегти
Вигляд

Україна не погодиться на легітимізацію нинішніх лідерів самоназваних «ДНР» і «ЛНР», російські війська і найманці повинні піти з Донбасу.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Норвегії Бьорген Бренді Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я хочу заявити про неможливість легітимізації тих, хто сьогодні притягнутий до влади за допомогою російської агресії, російських військ», – сказав він.

За словами Клімкіна, стабілізації ситуації на Донбасі можна досягти шляхом виконання Мінських домовленостей, і Україна віддана цим документам, про що свідчить прийняття українським парламентом закону про особливості самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

«Але ці можливості самоврядування для того, щоб жителі Донбасу взяли в свої руки процес повернення до нормального життя, а не для легітимізації тих, хто прийшов за допомогою російських військ і найманців», – сказав міністр.

Раніше Клімкін виключив будь-які поступки Києва щодо виборів на непідконтрольній частині Донбасу, перш ніж виникнуть необхідні для них передумови.

Пов`язані новини