УКРАЇНА

Україна не розриватиме дипвідносини з Росією попри її агресію – голова МЗС

УКРАЇНА/Україна не розриватиме дипвідносини з Росією попри її агресію – голова МЗС
Зберегти
Вигляд

Україна не має наміру розривати дипломатичні відносини з Росією, незважаючи на її агресію.

Про це в інтерв'ю австрійському виданню Der Standard розказав глава МЗС України Павло Клімкін.

«Ми підтримуємо дипломатичні відносини, незважаючи на російську агресію. У нас мільйони українців в Росії, про яких ми повинні дбати. Якщо Росія вирішить розірвати відносини, тоді це буде її відповідальність», – сказав міністр.

12 серпня прем'єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв припустив, що Москва може розірвати дипломатичні відносини з Україною через нещодавні події в анексованому Криму.

Нагадаємо, ситуація між Україною та РФ загострилася 10 серпня, коли ФСБ Росії заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, житель Запорізької області.

Путін звинуватив Україну «в терорі»

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Пов`язані новини